O nás

Snídaňuj původně vzniklo jako čistě rozvoz snídaní v Ostravě už od 6:30, který tady ještě v té době nikde nebyl. Mnoho podniků totiž v rámci rozvozu nemělo správně vyřešenou logistiku a ikdyž bylo jejich jídlo skvěle připraveno, tak dorazilo k zákazníkovi například již studené, což je u snídaní problém. Díky našemu řešení a know-how jsme si v tomto drželi před ostatními náskok a Snídaňuj se stalo v Ostravě velmi oblíbené.

Po úspěchu s rozvozem snídaní vznikla v centru Ostravy kavárna „Snídaňuj uvádí Café&Pasta“ a krom rozvozu od 6:30 za námi můžou lidé přijít a posedět s kávou nejen u snídaně, ale i u obědové nabídky čerstvých těstovin „Pasta by Snídaňuj“, které se staly také populární díky své originální chuti. Velmi rychle poté vznikla další pobočka kavárny v Porubě.

Z čistě rozvozové firmy tak vnikl kult, který se stal populární nejen svou kavárnou, originálním interiérem a brandingem, ale také právě výrobou těstovin, které byly natolik oblíbené, že se začaly prodávat balené a postupem času přichází nové výrobní procesy, díky kterým se začaly těstoviny vyrábět sušené, s příchutěmi a v plánu jsou i bezlepkové varianty. Některé podniky v Ostravě tyto těstoviny natolik nadchnuly, že je začaly odebírat velkoobchodně.

A tímto naše cesta zdaleka nekončí. Snído-tým dává dohromady ještě řadu projektů a jedním z nich je například už téměř na sto procent rozběhnutý projekt Snídochlaďák, který už využívají některé firmy pro své klienty nebo zaměstnance aby měli každé ráno čerstvou snídani, když si doma nestíhají připravit nic fresh, co by jejich den nakoplo a přitom neměli těžko v žaludku. Kvalitní snídaně je totiž základ úspěšného dne, který je třeba dodržet!

Menu

Sledujte nás